+372 56 453 743  info@vorgumeister.ee

Meist

Võrgumeister OÜ alustas tegevust 2004 aastal ja on 100% Eesti kapitalil põhinev elektritööde ettevõte. Oleme teostanud märgataval hulgal töid ja teeninud klientide usalduse ja rahulolu Eestis ja Soomes. Meie missiooniks on pakkuda inimestele hea kvaliteedi ja õiglase hinnaga elektripaigaldust.

Pakume teenuseid kõikide elektrimontaažitööde tegemiseks korterites, kontorites, eramajades ning kaubandus- ja tootmishoonetes. Meie spetsialistid on suure töökogemuse ja kõrge kvalifikatsiooniga. Tellige professionaalsed teenused täna ning teie kulud on homme väiksemad. Nõuetele vastavad ja usaldusväärsed elektrisüsteemid on teie edaspidise ohutuse pandiks.
Ärge usaldage elektrimontaažitöid amatööridele, sest nii võite edaspidi kokku puutuda paljude erinevate ekspluatatsiooniprobleemidega. Meie ettevõttes töötavad vaid kogenud ja professionaalsed spetsialistid. Kasutame oma töös eranditult kontrollitud kulumaterjale tuntut tootjatelt, nagu GE, ABB, Schneider Electric jt. Klientidele pakume materjale soodsate hulgihindadega. Kasutame vaid professionaalseid elektrimontaažiseadmeid. Kõik see tagab meie teenuste hea kvaliteedi ning võimaldab meil pakkuda 2-aastast garantiid kõikidele elektrimontaažitöödele.

Oma töös oleme me alati lähtunud ennekõike kliendi vajadustest ja püüame lahenduste pakkumisel leida igale objektile otstarbekama ja kokkuhoidlikuma lahenduse, materjalides ja tööde kvaliteedis tingimata. Teostame ka "võtmed kätte“ lahendusi, kus kliendile teostatakse kõik elektriga seonduv projekteerimisest kuni üleandmiseni. Teostame ka kõik nõudlikumadki side- ja arvutivõrgulahendused kaasaegsete materjalidega ajakohaseid standardeid järgides. Meie kasutuses on sertifitseeritud kaasaegsed mõõtevahendid nii teie elektripaigaldise kui side- nõrkvoolupaigaldise testimiseks ja auditeerimiseks.